ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע

ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע

חבילת ניקיון למשרדים שלוש פעמים בשבוע :

חברת ניקיון המשרד שלכם חייבת להיות מקצועית ואיכותית,
המשרד הוא הפנים של החברה שלכם מול הלקוחות והבית השני שלכם כעובדים.

כהן שם מותג בניקיון שוטף למשרדים הכוללים בין השאר :

1. עובדי ניקיון ישראליים בלבד ללא עבר פלילי
2. עובדים קבועים ולא מתחלפים
3. חריצות ,אמינות,מקצועיות,תודעת שירות גבוהה
4. חומרי ניקוי מהחברות המובילות במשק ובעלי תו תקן
5. עמידות בזמנים וביעדים
6. שירות ויחס אישי אשר מורגש כבר בביקור הראשון

על השירות שלנו:

כל משרד זקוק לניקוי באופן סדיר, מידי יום או מספר ימים. חברת גולד סרוויס היא חברה לניקיון משרדים אשר מציעה לכם עובדי ניקיון בכל שעות היממה, אשר יסייעו לכם לשמור על משרד נקי ומסודר באופן קבוע. גולד סרוויס היא החברה לניקיון משרדים הטובה והמשתלמת ביותר, ויש לה מספר מעלות ויתרונות משמעותיים:

עובדים כחול לבן!

איכות…

כהן היא חברה לניקיון משרדים שלוש פעמים בשבוע אשר מקפידה בראש ובראשונה על איכות הניקוי. לאחר עבודה של עובדי גולד סרוויס, תקבלו משרד נוצץ, מסודר ונקי ללא פשרות. עם גולד סרוויס אתם יכולים להיות בטוחים שהמשרד נקי, ושהריהוט נשמר ולא ניזוק, הודות להקפדה על שימוש בחומרים ייעודיים לכל אזור במשרד, על מנת להגיע לתוצאות מושלמות.

עמידה ביעדים ובזמנים…

חברה לניקיון משרדים צריכה לא רק לנקות, אלא גם לנקות בזמן. חברת כהן דואגת לעובדי ניקיון 24 שעות ביממה, כל שכך משרד יוכל לקבל את שירות הניקיון בשעות הנוחות לו. העובדים של גולד סרוויס מקפידים להגיע בשעות שנקבעו להם, ולהשלים את העבודה בזמן המוקצב להם, מבלי לפגוע כלל באיכות העבודה.

הקפדה על הפרטים הקטנים…

העובדים של גולד סרוויס מקפידים גם על הפרטים הקטנים של ניקיון משרד. עם גולד סרוויס אתם יכולים להיות בטוחים שהלכלוך לא טואטא אל מאחורי הארונות, שלא תמצאו לפתע כוס מלוכלכת בארון וכדומה. אנו מקפידים על ניקיון יסודי של כל חלקי המשרד, מבלי להחסיר אף פרט, כדי שהמשרד שלכם יהיה נקי באמת.

ניקיון מטבח משרדי

המטבח המשרדי:
מבטח משרדי הוא היום חלק אינטגרלי מכל משרד. במציאות בה אנשים עובדים כמות לא מבוטלת של שעות בכל יום ומעבירים כמה ארוחות בשעות העבודה שלהם, משרד חייב להיות זמין ונוח לשימוש על מנת לאפשר להם לאכול כפי שהם צריכים. הבעיה היא שהעומס הרבה והשכיחות הרבה בה נעשה שימוש במטבח המשרדי יוצרת מציאות של לכלוך ובלגאן מתמידים במטבח ויש צורך לשמור עליו מתוחזק ונקי כדי לאפשר שימוש לכל העובדים. לצורך כך, דרוש אחראי לניקיון המטבח המשרדי.ויש לשים דגש כאשר מבצעים ניקיון משרדים שלוש פעמים בשבוע

מי אחראי על ניקיון המטבח המשרדי?:
זוהי שאלה פתוחה ובכל משרד נהוגות דרכים אחרות לתחזוק מטבח משרדי. הדרך הידועה לכולם היא זו בו כל אחד מהעובדים אחראי להשאיר לאחר השימוש במטבח את כל המטבח נקי ומסודר בהתאם לאופן בו הוא קיבל אותו. אולם, כחלק משגרת היום העמוסה במשרד, עובדים רבים לא שמים לב ומשאירים מטבח מבולגן ואפילו מלוכלך. העובדים שבאים לאחריהם, נמשכים אחר הבלגאן וגם הם עוזבים את המטבח המשרדי כשהוא רחוק מלהיות נעים ונוח לשימוש. לכן, הרבה משרדים מתחילים למנות אחראים מסוימים שאינם מתוך העובדים הרגילים של המשרד לצורך שמירה על מטבח משרדי נקי ונוח לשימוש.

השכרת שירותי ניקיון מטבח משרדי:
השכרת שירותי ניקיון עבור המטבח המשרדי יכולה לתת מענה לבעיה שלכם. שירותי ניקיון עבור מטבח משרדי יכולים לאפשר לכם לשמור על מטבח נקי שיאפשר לכל אחד מהעובדים לעשות בו שימוש. על ידי חברת ניקיון שכזו, הכלים תמיד יהיו נקיים, השיש תמיד יהיה נוח לשימוש וכן מוצרי החשמל והאמצעים השונים שעומדים במטבח המשרדי לטובת העובדים יהיו במצב מעולה ומתוחזקים ללא הרף. כך, בסוף היום המטבח יישאר נקי וסטרילי ליום שאחריו.

נקודות חשובות הנוגעות להשכרת שירותי ניקיון למשרדים שלוש פעמים בשבוע עבור מטבח משרדי:
כדאי לדעת שחברות שעוסקות בפרויקטים שונים של ניקיון כגון גולד ריוורס, יכולות לתת מענה מצוין למקרים של מטבחי משרדים מלוכלכים ולא נעימים. לכן, כדאי לנסות למצוא שירותים של חברות ניקיון שיש להן הכרות עם תחום ספציפי זה. כמו כן, לעיתים ניתן לתת את משימת שמירת ניקיון המטבח לצוות הניקיון הרגיל של המשרד.

הסדר בעבודה מתחיל כבר מהצעד הראשון

מיד בהיכנסך למשרד חשוב שיהיה מטופח
חשיבות סדר וניקיון במשרד היא לא רק באופן בו נראה המשרד כלפי הלקוחות אלא גם כלפיך. מחקרים מראים קשר ישיר בין אופי התנהלות
העבודה לבין חשיבות סדר וניקיון במשרד. ראשית כלפי הלקוחות- כפי שאתה נהנה ממקום מטופח בבנק או במקום אחר בו אתה הלקוח, כך ייהנה הלקוח שלך בכניסתו אליך. מראה מרושל יעיד על עסק כושל ויבריח לקוחות. מראה מטופח ישרה אווירה של בטחון ויגרום ללקוח להאמין בך גם אם לא באופן מודע. לכן כדאי מאוד להשקיע בחברת ניקיון אמינה עם עובדים מוכשרים וכלים מעולים, שמבינה בתחום חשיבות סדר וניקיון במשרד.

היתרונות של חברת הניקיון של כהן
חברת כהן שמה למטרה לתת ללקוח את מה שהוא צריך ויותר מכך. יש לנו שירות מונע לקוח , שבסופו אתה מקבל משרד נקי ונעים, ובכך התפוקה בעבודה תגדל. העבודה נעשית מתוך מטרה להגשים את המוטו של חשיבות סדר וניקיון במשרד וזאת על ידי שימוש באביזרים ומכשירים מהשורה הראשונה. כמו כן הצוות עובר תדרוכים והכשרות תקופתיות על מנת לחדד מידע שיכול להישכח בתקופת העבודה הרצופה, כדי להעניק לך צוות אמין ומסור, וכדי להגיע לתוצאה הרצויה מבחינתך וגם מבחינתנו- משרד נוצץ ובוהק בכל יום ובכל שעה.

אם עוד לא שכרת שירות של ניקיון 3 פעמים בשבוע של  הזמן עכשיו ותיהנה מכל היתרונות
חברת גולד סרוויס היא חברה ותיקה בשוק, המוכיחה שהניסיון כן קובע ומשפיע. לחברתנו נהלים ברורים ומטרות מוגדרות, אשר מובילות תהליך המונע מכל חשיבות סדר וניקיון במשרד. אי אפשר לעבוד ולהפיק את המרב כאשר יושבים במשרד לא מסודר ומאורגן. ומאידך, קשה במהלך יום עבודה רציני לעסוק כל הזמן בדאגה למראה המשרד. חברת ניקיון מקצועית מורידה ממך את נטל הדאגה עבור הניקיון, ומאפשרת לך כבעל עסק לעשות את עבודתך נאמנה, כפי שאנו עושה במשרדך בעת הניקיון.

השארת תגובה