ניקיון משרדים בראשון לציון

ניקיון משרדים בראשון לציון

ניקיון המשרד, שלב ראשון בדרך להצלחה עסקית!

גולדסרוויס – מומחים בניקיון משרדים, עם צוות מקצועי ומיומן,

צוות כחול-לבן דובר עברית, תחלופה נמוכה, אמינות גבוהה ותודעת שירות גבוהה.

לכן, כשאתם מחפשים ניקיון משרדים בראשון לציון, חשוב שתדעו

כי את השירות והאיכות המשתלמים ביותר תקבלו רק עם גולדסרוויס

<<<<גולדסרוויס התחנה האחרונה שלכם בחיפוש ניקיון למשרד >>>>

גולדסרוויס שם מותג בניקיון שוטף למשרדים הכוללים בין השאר :

1. עובדי ניקיון ישראליים בלבד ללא עבר פלילי
2. עובדים קבועים ולא מתחלפים
3. חריצות ,אמינות,מקצועיות,תודעת שירות גבוהה
4. חומרי ניקוי מהחברות המובילות במשק ובעלי תו תקן
5. עמידות בזמנים וביעדים
6. שירות ויחס אישי אשר מורגש כבר בביקור הראשון

גולדסרוויס "כי יש את הכלל ויש את היוצא מהכלל…!

אצלנו העובדים הם :אדיבים, נראים טוב, ישראלים כחול לבן ,עם תודעת שירות גבוהה , עובדים קבועים שלא מתחלפים ולא מחפפים .אצלנו אתם לא חלק מהמחזור אתם חלק מהמשפחה!!!אז אולי יש לכם שירותי ניקיון אבל אין לכם את גולדסרוויס !!!גולדסרוויס אין עוד חברה כזאת !!!גולדסרוויס "כי יש את הכלל ויש את היוצא מהכלל …"כהן היא ללא ספק חברת שירותי הניקיון האיכותית ביותר בשבילכם ,והבחירה הנכונה עבורכם נקודה .

חדש!!! ניקיון חודשי ושוטף למשרדים על בסיס מספר הביקורים החודשי :

ניקיון למשרד פעם בשבוע ניקיון למשרד פעמיים בשבוע ניקיון למשרד 3 פעמים בשבוע

על ניקיון משרדים בראשון לציון…

בבית דגן פזורים משרדים רבים אשר עוסקים בתחומים מגוונים עד מאד. דבר אחד משותף לכל המשרדים הללו, והוא הצורך בשירות של ניקיון למשרדים בראשון לציון כל משרד זקוק לניקוי באופן קבוע, וחברת גולדסרוויס תשמח להעניק לכם את השירות הזה. כהן מספקת עובדים אשר מתמחים בניקוי יסודי ושוטף של משרדים בכל הגדלים ומכל הסוגים.

החשיבות של ניקיון משרדים

חשוב מאד לדאוג למשרד נקי באופן קבוע. מראה של משרד נקי חשוב מאד לעובדים בו, מכיוון שנעים להם להיכנס למשרד בתחילת כל יום ולהתחיל לעבוד בו. בעיקר חשוב המראה הנקי ללקוחות. משרד נקי מראה על השקעה, על הקפדה על פרטים קטנים ועל מקצועיות. משרד נקי אף משדר יוקרה. לעומת זאת משרד שאינו מקפיד על ניקיון שוטף עלול להיראות מוזנח ולא מקצועי. מבלי לשים לב כמעט, משרד נקי מושך לקוחות.

השירותים של גולדסרוויס

חברת גולדסרוויס מציעה, כאמור, שירות של ניקיון משרדים בראשון לציון בעזרת עובדי ניקיון חרוצים ומסורים במיוחד. כהן מציעה חבילות ניקיון בגדלים שונים, אשר מתאימות לגדלים השונים של המשרדים, בהתאמה מושלמת לצרכים של כל משרד. חבילות הניקיון של גולד סרוויס כוללות ניקיון שוטף של המשרד בכל יום, וניקיון יסוי יותר פעם בשבוע. אחת לחודש נעשה ניקוי גם של אזורים אשר אינם נראים לעין, ובנוסף, מוצעים שירותי ניקיון מיוחדים ואף שירותי הדברה, פעם בחצי שנה או שנה, על פי הצורך.

למה אנחנו?

חברת גולדסרוויס היא חברה אשר מעסיקה רק עובדים ישראליים, ולא עובדים זרים. כאשר אתם בוחרים כהן, אתם מסייעים ליצירת מקומות עבודה לתושבי הארץ. גולד סרוויס גם מקפידה על הפרטים הקטנים, ודואגת לכך שהמשרד יהיה נקי בכל עת, ושגם יישמר היטב. לכן העובדים של כהן משתמשים בחומרי ניקיון מתאימים לכל חלק של המשרד, ודואגים לכך שאף פריט ריהוט וכדומה לא יינזק כתוצאה מניקוי לא מקצועי. העובדים של כהן מקצועיים בתחומם ומעניקים לכם משרד נוצץ ומרשים בכל יום מחדש!

השארת תגובה