ניקיון משרדים פעמיים בשבוע

ניקיון משרדים פעמיים בשבוע

משרד קטן? מחפשים ניקיון למשרדים פעמיים בשבוע ? כהן דואגים גם לך!

בואו ליהנות מחבילת ניקיון משתלמת במיוחד, ניקיון על בסיס אחת לשבוע. ניקיון יוצא מן הכלל, שמירה על אסתטיקה ומראה המשרד ברמה הגבוהה ביותר. גם למשרד קטן מגיע יותר!

כהן חברת ניקיון משרדים פעמיים בשבוע:

חברת ניקיון המשרד שלכם חייבת להיות מקצועית ואיכותית,
המשרד הוא הפנים של החברה שלכם מול הלקוחות והבית השני שלכם כעובדים.

חברת ניקיון לפעמיים בשבוע
כהן שם מותג בניקיון שוטף למשרדים הכוללים בין השאר :

1. עובדי ניקיון ישראליים בלבד ללא עבר פלילי
2. עובדים קבועים ולא מתחלפים
3. חריצות ,אמינות,מקצועיות,תודעת שירות גבוהה
4. חומרי ניקוי מהחברות המובילות במשק ובעלי תו תקן
5. עמידות בזמנים וביעדים
6. שירות ויחס אישי אשר מורגש כבר בביקור הראשון

כהן  "כי יש את הכלל ויש את היוצא מהכלל…!

 

<<<כהן התחנה האחרונה שלכם בחיפוש ניקיון למשרד >>>>

על השירות שלנו:

כל משרד זקוק לניקוי באופן סדיר, מידי יום או מספר ימים. חברת כה היא חברה לניקיון משרדים פעמיים בשבוע אשר מציעה לכם עובדי ניקיון בכל שעות היממה, אשר יסייעו לכם לשמור על משרד נקי ומסודר באופן קבוע. גולד סרוויס היא החברה לניקיון משרדים הטובה והמשתלמת ביותר, ויש לה מספר מעלות ויתרונות משמעותיים:

עובדים כחול לבן!

כל העובדים של חברת כהן הינם עובדים יהודים. אנו פועלים ליצירת מקומות תעסוקה לתושבי הארץ, ולכן מקפידים להעסיק עובדים יהודים מקומיים ולא עובדים זרים.

איכות…

כהן  היא חברה לניקיון משרדים אשר מקפידה בראש ובראשונה על איכות הניקוי. לאחר עבודה של עובדי כהן, תקבלו משרד נוצץ, מסודר ונקי ללא פשרות. עם כהן אתם יכולים להיות בטוחים שהמשרד נקי, ושהריהוט נשמר ולא ניזוק, הודות להקפדה על שימוש בחומרים ייעודיים לכל אזור במשרד, על מנת להגיע לתוצאות מושלמות.

עמידה ביעדים ובזמנים…

חברה לניקיון משרדים צריכה לא רק לנקות, אלא גם לנקות בזמן. חברת כהן דואגת לעובדי ניקיון 24 שעות ביממה, כל שכך משרד יוכל לקבל את שירות הניקיון בשעות הנוחות לו. העובדים של כהן מקפידים להגיע בשעות שנקבעו להם, ולהשלים את העבודה בזמן המוקצב להם, מבלי לפגוע כלל באיכות העבודה.

הקפדה על הפרטים הקטנים…

העובדים של כהן מקפידים גם על הפרטים הקטנים של ניקיון משרדים פעמיים בשבוע עם כהן אתם יכולים להיות בטוחים שהלכלוך לא טואטא אל מאחורי הארונות, שלא תמצאו לפתע כוס מלוכלכת בארון וכדומה. אנו מקפידים על ניקיון יסודי של כל חלקי המשרד, מבלי להחסיר אף פרט, כדי שהמשרד שלכם יהיה נקי באמת.

מחירים משתלמים…

נוסף לכל המעלות הללו, חברה לניקיון משרדים כהן מציעה לכם את כל השירותים האיכותיים שלה במחירים משתלמים במיוחד. אנו מתאימים את המחירים שלנו באופן אישי לכל משרד, כדי שכל משרד יוכל להרשות לעצמו את שירות הניקיון של כהן בקלות. אנו בונים לכם מחיר מיוחד לפי גודל המשרד, מספר העובדים, שעות העבודה הנדרשות וכדומה. אנו עושים הכל, כדי שתצאו מרוצים.

ניקיון מחסנים

כשחשוב לך לשמור על המקום נקי ומסודר ולהישאר
בראש שקט – התקשר לגולד סרוויס.

לשמור על המחסן ועל מה שבתוכו

מחסנים של עסקים מתחלקים לשני סוגים שונים. ראשית, ישנם עסקים אשר משכירים שטחי אחסון לאנשים אחרים תמורת תשלום חודשי. השכרת מחסנים יעילה במיוחד עבור אשים שצריכים לעזוב דירה אחת ועדיין אינם יכולים להיכנס לדירה אחרת. שנית, עסקים רבים אינם יכולים להציג את כל הסחורה שלהם בחנות בשל בעיה של מקום. על כן הם מחזיקים מחסנים שבהם ניתן לאחסן את כל המוצרים והפריטים שהם מוכרים, ולהוציא אותם החוצה בשעת הצורך.

ניקיון מחסנים

כאשר מאחסנים דברים במחסן, בין אם מדובר על רהיטים וארגזים או על סחורה של חנות, חשוב מאוד לשמור על ניקיון ותחזוקה סדירים. אחסון בתנאים לא טובים עלול להיות הרה אסון. במידה והמחסן לא נקי, עלולים להגיע אליו מזיקים שונים אשר יפגעו בדברים המאוחסנים במחסן. כמו כן, הלכלוך עלול להצטבר על הרהיטים או על הפריטים שאותם מאחסנים ולהזיק להם באופן בלתי הפיך, במיוחד אם מדובר ברטיבות על סוגיה השונים. על כן, חשוב מאוד לדאוג לניקיון מחסנים אחת לתקופה ולעשות זאת באמצעים מתקדמים ובצורה המקצועית ביותר.

ניקיון למשרדים פעמיים בשבוע באופן שוטף :

במשך כל השנה יש צורך לבצע ניקיון שוטף של המחסנים. הניקיון נעשה על ידי מטאטא מחסנים. מטאטא מחסנים הוא כלי מיוחד אשר מאפשר לנקות את המחסן בצורה יעילה ובמהירות. על אף שמו, מטאטא מחסנים ממש לא נראה כמו מטאטא. למעשה זוהי מעין מכונה מרובעת על גלגלים המופעלת באמצעות אדם שמוביל אותה ברחבי המחסן. הייחודיות של מטאטא מחסנים טמונה בכך שהוא עושה שתי פעולות בו זמנית: ראשית הוא מקרצף את הרצפה, ולאחר מכן שואב את הלכלוך שהוציא ממנה. מטאטא מחסנים הינו מכשיר חזק ואיכותי אשר מתמודד בקלות עם כל סוג של ריצוף.

ניקיון יסודי

אחת לתקופה יש צורך לבצע ניקיון יסודי של המחסן על מנת לתחזק אותו ולשמור על הציוד שמאוחסן בו. הדרך היעילה ביותר לבצע ניקיון יסודי הינה באמצעות מכונת פוליש. מכונת פוליש הינה מכונה מיוחדת, אשר מאפשרת לקרצף את הרצפה באופן יסודי ולהסיר את כל הלכלוך שיש עליה. לעומת מטאטא מחסנים, מכונת פוליש עושה עבודה יסודית אשר כוללת גם את החריצים שבין המרצפות, כך שכל הלכלוך נשאב באופן מעמיק והמחסן נותר מבריק.

ניקיון במפעל תעשייה
ניקיון למשרדים פעמיים בשבוע איכותי מתחיל עם כהן:

צוות מקצועי שדואג לניקיון יסודי.
הקפדה על כללים ונהלי המקום.
עמידה בזמנים ויעדים.
מינימום תחלופת עובדים.
צוות כחול-לבן דובר עברית.

מפעל נקי ובטוח

על מה אתם חושבים כאשר אומרים לכם את המילה "מפעל"? אנשים רבים יחשבו, כמעט באופן מיידי, על אולם גדול שבו נמצאים הרבה עובדים, אשר יושבים בין מכונות שונות המייצרות, בין השאר, גם המון לכלוך. האמת לא כל כך רחוקה מכך. למרות שישנה חשיבות רבה לכך שמפעלים יהיו סטריליים, הרי שלצורך הפקה של מוצרים שונים יש צורך להשתמש בחומרים לא נקיים בכלל, אשר גורמים לאש, עשן, אבק ועוד.רוב אולמות הייצור במפעלים הם אולמות גדולים, דבר המקשה עוד יותר על שמירה קפדנית על הניקיון. וכמובן שהלכלוך גורם לבעיות רבות וקשות.

נזקי הלכלוך

הנזקים של לכלוך במפעלים שונים מנזקים של לכלוך ביתי. ראשית, הלכלוך עלול לפגום במוצרים המיוצרים במפעל וכך לגרום למכירה של ציוד לא טוב ללקוחות ולהפסד כספי גדול. בנוסף, הלכלוך משפיע על המראה הסופי של המוצר, כך שהלקוחות רואים בסופו של דבר מוצר לא נקי ולא הגייני ובוחרים שלא לרכוש אותו. מעבר לכך, הלכלוך במפעלים פוגע בפועלים העובדים במפעל. הם עלולים לסבול ממחלות שונות ולהיפגע בריאותית בצורה קשה. כמו כן הלכלוך שמצטבר עלול לגרום לנפילות אשר יוצרות נזקים משמעותיים לגוף של העובדים, דוגמת שברים, סדקים ונקעים.

ניקיון מקצועי

ניקיון של מפעלי תעשיה לא יכול להיות ניקיון כמו שאנו עושים ברמה הפרטית בבית שלנו. ראשית, מדובר על אולמות גדולים ורחבי ידיים, שקשה לאדם אחד להתמודד איתם לבד. בנוסף, יש צורך במכשור מקצועי ובחומרים מיוחדים על מנת לשמור על רמת ניקיון גבוהה.

מה בעצם צריך?

כדי לנקות מפעלי תעשיה, יש צורך להשתמש במכונות מיוחדות אשר עושות כמה פעולות במקביל – מקרצפות את הרצפה ולאחר מכן שואבות את הלכלוך. יש מכונות שעושות זאת בצורה יבשה, ויש מכונות אשר עושות זאת בצורה רטובה, באמצעות מים, ולאחר מכן מייבשות את הרצפה. כמו כן יש צורך להשתמש בחומרי ניקוי תעשיתיים, שהינם חזקים ויעילים במיוחד ויכולים להתגבר גם על סוגי הלכלוך הקשים ביותר. על כן, בשביל להשיג מפעלי תעשיה נקיים ברמה גבוהה במיוחד, יש צורך לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית אשר תוכל לספק את הניקיון הדרוש, על כל הכרוך בכך.

השארת תגובה